Obchodné konzultácie

Zaregistrujte sa na bezplatnú konzultáciu

Obchodné konzultácie

Beauty Med Slovakia je medzinárodná obchodná a poradenská spoločnosť, ktorá distribuuje inovatívne laserové technológie v oblasti estetickej medicíny, dermatológie, plastickej chirurgie, gynekológie a kozmetiky.

Konzultujeme spoločnosti, s ktorými spolupracujeme v estetickom priemysle. V spolupráci s medzinárodnými konzultantmi v obchodnom svete poskytujeme našim partnerom užitočné tipy, ako vytvoriť a rozvíjať svoj vlastný estetický biznis. Poskytujeme odborné školenia a poradenstvo, spoločne vytvárame plány návratnosti investícií, cenotvorby, tvorby zisku, marketingové a rozvojové stratégie. . Výsledkom našich konzultácií je, že úspešné firmy v oblasti estetickej medicíny a kozmetiky sa rozvíjajú a víťazia nielen v Bratislave, ale aj v iných mestách. Máme desiatky príkladov úspešných firiem po celom Slovensku.

Naša skupina spoločností má viac ako 10-ročné skúsenosti a vo svojom portfóliu viac ako 800 klientov. Pôsobíme nielen na Slovensku, ale aj na maďarskom, rumunskom, bulharskom, českom a moldavskom trhu, čo nám dáva globálny pohľad na toto odvetvie, ako aj rozsiahle znalosti na podporu našich zákazníkov.

divi discount

Kontakt

Beauty-Med Slovakia s.r.o