PrimeLase-апарат-за-лазерна-епилация

Čo je Prime Lase?

Laserový odstraňovač chĺpkov Prime Lase je platforma diódového lasera s najvyšším špičkovým výkonom spomedzi známych diódových laserov v estetickom sektore – až 4800 W. Ponúka veľmi dobrú kombináciu vysokých výkonových vlnových dĺžok a ultra krátkeho trvania impulzu.

Výhody laserového stroja na odstraňovanie chĺpkov Prime Lase

Laser má široký rozsah prieniku, a tak ponúka najlepšie riešenie pre všetky typy pokožky a vlasov. Prime Lase vytvára homogénne zahrievanie vlasov. Vlasy premenia laserové svetlo na taviaci hrniec, ktorý ho vedie k žiarovke. Zahrieva sa a strieka. Prístroj od prvého sedenia ponúka bezkonkurenčné výsledky. Hlavný rozdiel medzi ním a inými platformami diódových laserov je v tom, že umožňuje použitie krátkych impulzov s vysokou kontrolovanou energiou a rýchlosťou pre maximálne výsledky. Laserový odstraňovač chĺpkov Prime Lase môže podporovať 3 vlnové dĺžky (Alex, Diod, Mixed, ktoré sú voliteľné pri výbere strojčeka). Zariadenie dosiahne maximálny výkon 63 J / cm² za 400 milisekúnd. Spotrebič zaručuje vysokú úroveň bezpečnosti, hospodárnosti a účinnosti pri jeho prevádzke. Inovatívna technológia USP (Ultra Short Pulse) umožňuje premenu energie na ultra krátke impulzy (až 3 ms). Platforma pracuje so spoľahlivým chladiacim systémom, ktorý zaručuje bezpečnosť zákroku a pohodlie pacienta. Chladenie funguje pri + 5ºC na povrchu pokožky. Prim Lase je:

 • najvýkonnejší diódový laser na svete – 4800 W (dióda)
 • mimoriadne bezpečný vďaka spoľahlivému chladiacemu systému
 • možno bezpečne používať po celý rok, dokonca aj v lete
 • odstraňuje tmavé a husté chĺpky, ako aj svetlejšie a tenšie chĺpky
 • neporovnateľná dióda svojou rýchlosťou chodu.Prime Lase je vhodný pre estetické centrá s vysokou pracovnou záťažou a vysokou náročnosťou na odstraňovanie chĺpkov. Funguje to veľmi rýchlo a je celkom možné, že procedúra zaberie celú nohu asi 40 minút a celé telo asi hodinu.
Oficiálna webová stránka
PrimeLase-апарат-за-лазерна-епилация

Inovatívne technológie – USP

Laser pracuje s technológiou USP (Ultra Short Pulse). Táto inovatívna technológia umožňuje dodať vlasom ultrakrátke pulzy 3 ms. Dosahujú optimálnu teplotu na zničenie vlasového folikulu bez poškodenia pokožky.

Výhodou ultrakrátkeho pulzu je, že dokáže vlas veľmi rýchlo zahriať, čím umožní vlasom samotnému rovnako rýchlo odovzdať teplo do folikulu, kým sa stratí. Týmto spôsobom sa žiarovka efektívne zničí. Pri dlhých pulzoch je to ťažšie. Pretože nedokážu dostatočne rýchlo zahriať vlasy, žiarovka nie je vždy zničená. Rýchlosť zahrievania je mimoriadne dôležitá, pretože vlasy, ako každý iný predmet, vydávajú svoje teplo. A keďže je to malé, stane sa to v extrémne krátkom čase. Tento proces sa nazýva čas tepelnej relaxácie. To je čas, kedy vlasy absorbujú a vydávajú teplo. Štúdie ukazujú, že vlasy po dobu 3 ms absorbujú všetku energiu bez toho, aby sa rozšírila do zvyšku tkaniva. Počas 20 ms pohltí časť energie a ďalšiu jej časť začne rozptyľovať do priľahlých tkanív. Počas 50 ms vlasy odvádzajú teplo do susedných tkanív, pričom ich teplota pomaly klesá.

Funkcie platformy

 

Platforma Prime Lase HR excellence je diódový laser novej generácie so zabudovanou alexandritovou vlnovou dĺžkou – Alex 755 nm. Táto vlnová dĺžka je obzvlášť účinná pre tenké a svetlé vlasy u ľudí so svetlou pokožkou.

Platforma pracuje s inovatívnou technológiou – USP (Ultra Short Impulse), vďaka ktorej sú procedúry pre klienta jednoduchšie, efektívnejšie, bezbolestné a bezpečné. Alexandritová vlnová dĺžka je zlatým štandardom v oblasti laserového odstraňovania chĺpkov, ktorý sa časom ukázal ako najúčinnejšia metóda odstraňovania chĺpkov.

 
 

Diódový aplikátor Alex 755 nm poskytuje rovnakú vlnovú dĺžku ako alexandritový laser

 

Výhody USP (ultra krátky impulz)

 • Dĺžka impulzu <TRT vlasy
 • Efektívnosť
 • Bezpečnosť

Applikátor

primelease-lazer-aplikator-20x9-bulmed

Veľkosť aplikátora je 20 mm × 9 mm

Čítaj viac

DIODE 810 nm, 4800 W

Platforma Prime Lase HR excellence podporuje 810 nm diódový aplikátor so špičkovým výkonom 4800 W. To z neho robí bezprecedentného lídra v triede najvýkonnejších diódových laserov na súčasnom trhu. Je schopný produkovať ultrakrátky pulz 3 ms, vďaka čomu je vysoko efektívny, bezpečný pre zákazníka a úplne bezbolestný. Je účinný pri všetkých fotopoiách pokožky a vlasov. Diódový aplikátor pracuje s inovatívnou technológiou USP, vďaka ktorej je postup super efektívny, bezpečný a bezbolestný.

 
 

Vlastnosti diódy 810 nm:

 • Vhodné pre všetky fototypy
 • Ultra výkonný: 4800 W
 • Ultra krátky pulz: 3 ms
 • 3-veľkosti aplikátorov, najväčší, robí procedúru bezprecedentne rýchlym, dokonca aj pre veľmi veľké plochy, ako sú celé nohy alebo chrbát u mužov.
 • Nohy – 12 min. Ruky – 9 min., Chrbát 3,30 min.

Applikátor

primelease-lazer-aplikator-20x9-bulmed

20 × 9 applicator

Čítaj viac

1 výstrel – 3 vlnové dĺžky

Platforma Prime Lase HR excellence má aplikátor, ktorý podporuje 3 vlnové dĺžky – 1060 nm, 940 nm, 810 nm. Sú vhodné na bezpečnú a účinnú liečbu tmavej pokožky, ako aj pokožky spálenej od slnka. Jedinečnou výhodou platformy je jej vysoká účinnosť u ľudí s vlasovými folikulmi umiestnenými v rôznych hĺbkach kože.

Vďaka trojitej vlnovej dĺžke možno Prime Lase HR excellence ošetrovať bezpečne a efektívne u ľudí s pleťou a veľmi tmavou pokožkou po celý rok, bez ohľadu na ročné obdobie a silu slnka.

INOVATÍVNA ZMIEŠANÁ 1060, 940, 810 nm MULTIPULZNÁ TECHNOLÓGIA

Technológia zmiešaných diód je navrhnutá nielen ako technologický koncept, ale aj ako záruka bezpečnosti a účinnosti. Doteraz sa na prácu s tmavou pokožkou používali metódy založené na dlhých impulzoch, ktoré sú tolerantné k pokožke, ale nie sú dostatočne účinné z dôvodu nižšej doby trvania impulzu. Vďaka inovatívnej multipulznej technológii použitej v aplikátore MIXED 1060, 940, 810 nm je dodávka energie bezpečnejšia a efektívnejšia. Trvanie emisií bolo navrhnuté s presnosťou, aby sa zabránilo zahrievaniu pokožky, ale zároveň sa dosiahli optimálne výsledky.

 
 

Špecifikácie MIXED 1060, 940, 810 nm

Tri vlnové dĺžky:

 • 810 nm má široký rozsah. Táto vlnová dĺžka sa dokáže dokonale prispôsobiť všetkým fototypom hrúbky pokožky a vlasov. Je účinný aj so zvyškovými vlasmi.
 • 940 nm má veľmi dobrú absorpciu z oxyxyhemoglobínu (koagulácia stopových prvkov, ktoré sa živia vlasovým korienkom) a zmierňuje prienik do hĺbky, vďaka čomu je vhodný na ošetrenie všetkých typov vlasov. Absorpcia melanínu je nízka, čo ho robí bezpečným pre tmavšiu a opálenú pokožku.
 • 1060 nm je vlnová dĺžka používaná Nd:YAG lasermi. Má hlboký prienik a nízke účinky na epidermálny melanín. Vďaka tomu je postup bezpečný. Hlboká penetrácia umožňuje s vysokou účinnosťou ošetriť hrubé vlasy na pokožke hlavy alebo v oblasti genitálií. Špičkový výkon: 4000 W

Ultra krátky pulz: 3 ms

Vhodné pre tmavú pleť a pleť

Vhodné pre hlboké vlasové folikuly

Multipulzná technológia

 

primelase - cocoon medical

Multipulse technology: Example of 4000W peak power, 7 pulses of 4ms on, 10ms off: 28ms efficiency

Aplikátory

20x9 size applicator

Čítaj viac

Prevádzkové režimy

STATICKÝ REŽIM

Statický režim umožňuje rýchlu prevádzku s využitím veľkého množstva energie na jeden výstrel, a to aj pri krátkych impulzoch. Maximálna účinnosť pri maximálnej rýchlosti.

 • Pre tenké a zvyškové chĺpky
 • Aj na malých plochách

Môže sa použiť na okraje kostí alebo v intímnej oblasti, kde je presnosť veľmi dôležitá.

DYNAMICKÝ REŽIM

Jediný dynamický režim na trhu s ultra krátkymi pulzmi – 3 ms, ktorý výrazne znižuje pocit bolesti, no zároveň poskytuje maximálnu účinnosť aj pri riedkych vlasoch už od prvého sedenia.

 • Pre tmavú pleť
 • Opálená pokožka
 • Silná citlivosť
 • U mužov s hustými a tmavými vlasmi efektívne už po prvom sedení

Chladiaci systém

PrimeLase HR excellence využíva kryštálový chladiaci systém epidermis. Automaticky upravuje teplotu počas epilácie, aby bola procedúra pre pacienta bezpečná a bezbolestná. Umožňuje ochladzovanie oblasti medzi impulzmi. Systém udržuje na povrchu aplikátora stálu teplotu 5 stupňov Celzia bez ohľadu na teplotu v miestnosti alebo na teplotu samotnej pokožky.

Klinické výsledky

Technické špecifikácie

 

Základné informácie
Typ stroja Diódové laserové odstránenie chĺpkov
Typ lasera Pulzná dióda
Laserové emisie Priamo cez kremenný hranol
Technické údaje
Maximálny elektrický špičkový výkon 10 000 W
Maximálna energia 300 J
Prevádzkový statický režim Statický: 1-2-3 Hz
Dynamický režim Dynamický: 5-10 Hz
Trvanie impulzu 3-400 мс
Naprogramované parametre ÁNO
Dodávka energie Jeden krok: 100-240V
Frekvencia siete 50-60 Hz
Normálny výkon 2800 W
Maximálny výkon 3300 W
Maximálna intenzita 13 A.
Záruka 1 rok technická záruka
Certifikát Európska kvalita CE, americká certifikácia FDA
Technické vlastnosti diódového lasera
Maximálny špičkový výkon Maximálny špičkový výkon 4800 W diódy
Vlnové dĺžky 755 nm, 810 nm, 940 nm és 1060 nm
Veľkosti škvŕn 20 × 9 mm, 30 × 9 mm , 30 × 17 mm
Sýtosť Podľa protokolu
Chladenie (+5 º C) Technológia chladenia „CRYSTAL FREEZE“.

Často kladené otázky (FAQ)

ZA AKÝ ČAS SA MOJA INVESTÍCIA VRÁTI?

Naše skúsenosti ukazujú, že návratnosť investície do našich estetických zariadení je rýchla a vyžaduje len 3 veci:
Naše skúsenosti ukazujú, že návratnosť investície do našich estetických zariadení je rýchla a vyžaduje len 3 veci:
- Presný podnikateľský plán. Náša stratégia vychádza z dlhoročných skúseností a praxe.
- Dobrá marketingová stratégia. Naša stratégia je založená na dlhoročných skúsenostiach s klientmi z celého Maďarska.
- Dobrý tréning na zariadení. Poskytujeme odborné školenia pre prácu s prístrojmi. Súčasťou školenia sú aj techniky na vykonávanie dobrého poradenstva zo strany vášho terapeuta voči klientom.- Dobrá marketingová stratégia. Poskytujeme osvedčenú marketingovú stratégiu pre reklamu a umiestnenie zariadenia v rôznych mestách krajiny. Naša stratégia je založená na dlhoročných skúsenostiach s klientmi z celého Maďarska.
- Dobrý tréning na zariadení. Poskytujeme certifikované školenia pre prácu s prístrojom, ako aj školenia pre pokročilých. Súčasťou školenia sú aj techniky na vykonávanie dobrého poradenstva zo strany vášho terapeuta klientovi.

JE MOŽNÉ PLATIŤ NA SPLÁTKY?

Poskytujeme možnosti splácania zariadenia na dobu 1 až 2 roky. Schéma je individuálna, flexibilná a prispôsobená Vašim potrebám a možnostiam. Cena zariadenia zahŕňa množstvo bonusov: marketingovú podporu, školenia a bezplatné konzultácie. Je navrhnutý tak, aby umožnil Vášmu podnikaniu rýchly rast, no zároveň so stabilnou tendenciou kupovať ďalšiu investičnú jednotku.

MÁTE ZÁRUKU A SERVIS?

Áno. Na všetky zariadenia sa vzťahuje 1-ročná technická záruka výrobcu a na náš spoľahlivý servis sa môžete spoľahnúť aj po uplynutí záruky. Naša jedinečnosť spočíva v tom, že počas doby opravy dostanete okamžite náhradné zariadenie pripravené k používaniu.

PONÚKATE ŠKOLENIE NA OBSLUHU PRÍSTROJA?

Áno. Ponúkame certifikované školenia na používanie našich prístrojov, ktoré vykonávajú naši vysokokvalifikovaní klinickí školitelia. Viac informácií o našom certifikačnom programe nájdete TU.

Potrebujete viac informácií?

Zaregistrujte sa na bezplatnú konzultáciu

divi discount

Kontakt

Beauty-Med Slovakia s.r.o