Venus Legacy

Venus Legacy™ – Stroj na kontúrovanie tela

Vysoko pokročilá neinvazívna zdravotnícka pomôcka, ktorá efektívne rieši náročné estetické potreby tváre a tela, ako je nechirurgická redukcia obvodu, redukcia celulitídy, napnutie pokožky a redukcia vrások*. Ošetrenia sú pohodlné bez prestojov, a bezpečné pre všetky typy pleti. Venus Legacy™ je poháňaný patentovanou technológiou (MP)2 (kombinácia multipolárnej rádiovej frekvencie a pulzných elektromagnetických polí) a obsahuje špičkovú technológiu VariPulse™.

AKO FUNGUJE VENUS LEGACY?

Venus Legacy využíva technológiu 4DTM, ktorá kombinuje tri pokročilé a overené technológie – multipolárnu rádiovú frekvenciu, pulzujúce elektromagnetické pole a VariPulseTM (Vakuum) s integrovanou tepelnou spätnou väzbou v reálnom čase. Procedúry sú pohodlné, nevyžadujú čas na zotavenie, a sú bezpečné pre všetky typy pleti. Kombinácia týchto druhov energií robí túto terapiu jedinečnou a nastavuje nový štandard v estetickej medicíne.

Venus Legacy™ obsahuje štyri aplikátory: OctiPolar™ plus 4D Body pre väčšie plochy, a DiamondPolar™ s 4D Face pre menšie plochy. Všetky štyri aplikátory sú poháňané patentovanou technológiou (MP)2 so synergickou kombináciou multipolárnej rádiovej frekvencie (RF) a pulzných elektromagnetických polí (PEMF). Aplikátory OctiPolar™ a DiamondPolar™ sú najvhodnejšie na napnutie pokožky a redukciu vrások. Aplikátory 4D Body a 4D Face sú vybavené technológiou VariPulse™, vďaka ktorej sú najúčinnejšie pri redukcii obvodu a redukcii celulitídy.

V ktorých oblastiach Venus Legacy pomáha?

  • Znižuje prebytočný tuk
  • Zdvíha zadok a stehná
  • Zbavte sa nepríjemnej celulitídy
  • Napína a vyhladzuje uvoľnenú pokožku
  • Odstraňuje hlboké vrásky
  • Vyhladzuje jemné linky
Oficiálna webová stránka
Venus Legacy
 

Applikátor

4D body

Čítaj viac

Octipolar

Čítaj viac

4D tvár

Čítaj viac

Diamomnpolar

Čítaj viac

SYNERGISTICKÝ ÚČINOK MULTIPOLÁRNEHO RF A PEMF

Multi-Polar RF využíva komplexný algoritmus na dodanie homogénnej energie a objemového ohrevu do viacerých hĺbok tkaniva, čo umožňuje rýchle a bezpečné nahromadenie tepla a jednoduché udržiavanie terapeutickej teploty počas liečby.

Účinok multipolárneho RF zosilňujú pulzné elektromagnetické polia (PEMF), netepelný mechanizmus vyžarovaný cez elektródy aplikátora. Prostredníctvom synergického (MP)2, RF zahrieva a priamo stimuluje fibroblasty, zatiaľ čo je známe, že PEMF podporuje angiogenézu a indukuje proliferáciu fibroblastov uvoľňovaním rastového faktora FGF-2, čo vedie k zvýšenej syntéze kolagénu1

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA VARIPULSE™

Jediný medicínsky estetický prístroj v tomto odvetví s pokročilým VariPulse™ (integrovaný v aplikátoroch 4D Body a 4D Face).

Poskytuje nastaviteľné pulzné sanie (kladný a negatívny tlak vzduchu), ktoré uľahčuje účinnú lipolýzu a hlbší prienik energie.

Zvyšuje krvný obeh, stimuluje lymfatickú drenáž, a zvyšuje lipolýzny účinok RF energie, znižuje výskyt celulitídy a vedie k zmenšeniu obvodu

Plynulý pohyb VariPulse™ poskytuje pacientovi pohodlnejšie ošetrenie

Zabraňuje hromadeniu Glide (gél na báze glycerínu) v aplikátore

MULTIPOLAR RF – BEZPEČNÉ A POHODLNÉ, ENERGIA JE DODÁVANÁ HOMOGÉNNE A RÔZNYMI HĹBKAMI TKANÍV.

ŽIADNE HORÚCE škvrnky

ŽIADNE NEKOMFORT PACIENTA

RÝCHLEJŠIE DOSIAHNUTIE TERAPEUTICKEJ TEPLOTY

JEDNODUCHŠIE UDRŽANIE TERAPEUTICKEJ TEPLOTY NA VEĽKÝCH PLOCHÁCH TELA POČAS OŠETRENIA

TEPLOTNÁ SPÄTNÁ VÄZBA V REÁLNOM ČASE

Všetky štyri ošetrujúce hlavice Venus Legacy ™ majú vstavané senzory, ktoré poskytujú tepelnú spätnú väzbu v reálnom čase, takže teplotný profil pokožky možno jednoducho, priamo a nepretržite monitorovať.
Zvyšuje bezpečnosť a pohodlie pacienta a zároveň udržuje klinické výsledky predvídateľnejšie.
Vďaka tejto technológii sa Venus Legacy™ veľmi ľahko používa a má široké využitie.

Technické parametre

Vstupné napätie 100/120 / 240V ~, 350W, 50 / 60Hz
RF výstupná frekvencia 1 MHz
Poistka 150 W-ig
Aplikátory s integrovaným teplomerom DiamondPolar ™
OctiPolar ™
4D tvár (4 úrovne vákua)
4D body (4 úrovne vákua)
Výstupné napätie 15 Hz
Magnetické pole 15 Gauss
Dav 40 kg

Často kladené otázky (FAQ)

Za aký čas sa moja investícia vráti?

Podľa našich skúseností je návratnosť investície do estetických nástrojov rýchla a vyžaduje len tri veci:
- Presný podnikateľský plán. Poskytujeme pracovný podnikateľský plán, ktorý sa pohybuje od 6 do 18 mesiacov od návratnosti investície v závislosti od úrovne rozvoja vášho podnikania. Náš podnikateľský plán je reálny, vychádza zo skúseností a praxe našich existujúcich zákazníkov.
- Dobrá marketingová stratégia. Poskytujeme osvedčenú marketingovú stratégiu na propagáciu a umiestnenie vášho zariadenia v rôznych mestách po celej krajine. Naša stratégia vychádza z našich dlhodobých skúseností s maďarskými zákazníkmi.
- Odborné školenie v používaní prístrojov. Poskytujeme certifikované školenia v používaní náradia a organizujeme ďalšie školenia. Súčasťou školenia sú aj techniky vykonávania poradenstva medzi terapeutom a hosťom.

JE MOŽNÉ PLATIŤ NA SPLÁTKY?

Ponúkame možnosť nákupu našich zariadení na obdobie 1 alebo 2 rokov. Splátka je vytvorená s unikátnou kalkuláciou, flexibilná, ktorá je prispôsobená vašim potrebám a možnostiam. Kúpna cena zariadenia zahŕňa nasledovné príplatky: marketingové poradenstvo, školenie v používaní zariadenia, poradenstvo pri rozvoji podnikania. Systém bol navrhnutý tak, aby umožnil vášmu podnikaniu rýchly rast a zároveň poskytoval dobrý a stabilný základ pre nákup nášho ďalšieho vybavenia.

AKÁ JE ZÁRUKA A SERVIS NA ZARIADENIE?

Na naše zariadenia sa vzťahuje 1-ročná technická záruka výrobcu a na náš spoľahlivý servis sa môžete spoľahnúť aj po uplynutí záruky. V Maďarsku sme jedineční v tom, že máme náhradné vybavenie, ktoré poskytujeme na akúkoľvek dobu opravy.

POSKYTUJETE ŠKOLENIE PRE SPRÁVNE POUŽÍVANIE ZARIADENIA?

Áno. Náš vysokokvalifikovaný tréner vás naučí profesionálne používať všetky zariadenia, na čo vám vystavíme diplom. Potrebujete viac informácií o našom vzdelávacom programe? Navštívte https://beautymed.sk/skoly/

Potrebujete viac informácií?

Zaregistrujte sa na bezplatnú konzultáciu

divi discount

Kontakt

Beauty-Med Slovakia s.r.o