Venus Viva

Čo je Venus Viva?

Venus Viva™ je vysoko prispôsobiteľné zariadenie na obnovu povrchu pokožky, ktoré poskytuje výnimočné výsledky s krátkymi prestojmi. Poháňaný technológiou NanoFracctional Radio Frequency (RF) s technológiou SmartScan™, ide o frakčný rádiofrekvenčný systém, ktorý operátorovi umožňuje ovládať abláciu, koaguláciu a resurfacing pre zvýšenú účinnosť pri riešení mierneho až závažného poškodenia kože. Venus Viva™ môže nahradiť všetky ostatné zariadenia na obnovu povrchu pokožky jedným ľahkým stolným zariadením. Ošetrenia na obnovu povrchu pokožky sú bezpečné pre všetky typy pleti s nízkymi prestojmi.

Ako funguje Venus Viva?


Ošetrenia na omladenie pokožky sa vykonávajú pomocou malých ihiel, ktoré bezpečne dodávajú teplo (pomocou nanofrakčnej rádiofrekvencie) na povrch pokožky. Toto ošetrenie vytvára malé mikrodermálne poranenia, ktoré sa potom telo hojí. Tento proces obnovuje aj iné defekty viditeľné na povrchu pokožky. Keďže sú rany malé, ošetrenie je oveľa pohodlnejšie ako pri konvenčných CO2 laseroch, no prinášajú neuveriteľné výsledky. Tento proces napomáha prirodzenému rastu kolagénových alebo elastínových vlákien, výsledkom čoho je hladšia a pevnejšia pokožka, ktorá vyzerá výrazne mladšie.


VHODNÉ PRE VŠETKY KOŽE?

Na rozdiel od väčšiny iných ošetrení na omladenie pleti, ktoré nie sú bezpečné pre tmavšie tóny pleti, Venus Viva je bezpečná pre všetky tóny pleti, dokonca aj pre tmavšiu pleť.


BEZ ČASU REGENERÁCIE!

Vráťte sa k svojej každodennej rutine 24 hodín po ošetreniach na omladenie pleti. Pri kúrach proti vráskam nie je vôbec žiadna doba regenerácie.


RÝCHLE OŠETRENIA!

Ošetrenie trvá len 15-30 minút.

 

AKÉ KOŽNÉ PROBLÉMY SÚ VHODNÉ NA LIEČENIE?

  • Na liečbu akné a iných typov jaziev
  • Striae alba
  • Rosacea
  • Nerovnomerná textúra kože
  • Odfarbenie
  • Rozšírené póry
  • Dyschrómia
  • Hlboké vrásky a menej výrazné vrásky
  • Na prasknutie kože

 

Koľkokrát je potrebné dosiahnuť viditeľný výsledok?

Pre väčšinu pacientov postačujú 3-4 ošetrenia na oblasť. Presný počet závisí od každej osoby a ošetrovanej oblasti.

Ako často sa liečba odporúča?

Jedno ošetrenie Venus Viva sa odporúča každé 4 týždne.

Ako dlho sa očakáva, že účinky Venus Viva budú trvať?

Po konečnom ošetrení sa budú vaše výsledky naďalej zlepšovať. Ošetrenie však môže byť potrebné približne každých 6 mesiacov v závislosti od toho, ako vaša pokožka reaguje.

Oficiálna webová stránka
Venus Viva

NANOFRAKČNÝ APLIKÁTOR RF™

Navrhnuté na obnovenie povrchu pokožky, čo pomáha znižovať výskyt jaziev po akné a iných jaziev, strií, rosacey, dyschrómie, hlbokých vrások, rozšírených pórov a nerovnomernej textúry a pigmentácie pokožky pre všetky typy pleti Publikovaná klinická štúdia ukázala, že štyri týždne po poslednom ošetrení sa celkový povrch, dĺžka a šírka striae alba výrazne znížili oproti východiskovej hodnote (p < 0,001). Skóre spokojnosti pacientov „Spokojný“ a „Veľmi spokojný“ pre zmeny textúry, veľkosti a celkového zlepšenia boli 96,67 %, 93,94 % a 96,97 %. Ďalšia recenzovaná klinická štúdia ukázala, že NanoFractional RF™ je účinný pri zlepšovaní štruktúry pokožky a pigmentácie.

APLIKÁTOR DIAMONDPOLAR™ S (MP)2 TECHNOLÓGIOU

Používa patentovanú technológiu (MP)2, kombináciu multipolárnej rádiovej frekvencie (RF) a pulzných elektromagnetických polí (PEMF), na ošetrenie stredne závažných až závažných vrások a rytidy Multi-Polar RF využíva komplexný algoritmus na dodanie homogénnej energie a objemového ohrevu do viacerých hĺbok tkaniva, čo umožňuje rýchle a bezpečné nahromadenie tepla a jednoduché udržiavanie terapeutickej teploty počas liečby. Účinok multipolárneho RF zosilňuje PEMF, netepelný mechanizmus emitovaný cez elektródy aplikátora RF zahrieva a priamo stimuluje fibroblasty, zatiaľ čo PEMF indukuje proliferáciu fibroblastov uvoľňovaním rastového faktora FGF-2 Prostredníctvom synergického (MP)2, RF priamo stimuluje fibroblasty, zatiaľ čo PEMF je známe, že indukuje proliferáciu fibroblastov a stimuluje produkciu nového kolagénu uvoľňovaním rastového faktora FGF-24. Jedinečné umiestnenie elektród umožňuje ošetrenie okolo očí, pozdĺž čeľustí a iných menších oblastí Ošetrenia s týmto aplikátorom sú pohodlné bez prestojov a RF technológia je preukázaná ako bezpečná pre všetky typy pleti

Applikátor

Nanofraction RF

Čítaj viac

Diamondpolar

Čítaj viac

APLIKÁTOR S PATENTOVANOU TECHNOLÓGIOU

Technické parametre

Vstupné napätie 100/120 / 240V ~, 350W, 50 / 60Hz
RF výstupná frekvencia 1 MHz, 460 KHz
Max. RF / Apl výstupný výkon DiamondPolar ™ 60 W-ig
Max. Výstupná energia / Apl. Nanofrakčné RF™ 62 mJ / PIN – tű
Frekvencia magnetických impulzov 15 Hz
Magnetické pole 15 Gauss
Rozmery 40cm x 38cm x 28cm
Omša 8 kg

Často kladené otázky (FAQ)

AKO A KOĽKO ČASU SA INVESTÍCIA VRÁTI?

Naše skúsenosti ukazujú, že návratnosť investície do našich estetických zariadení je rýchla a vyžaduje len 3 veci:
- Presný podnikateľský plán. Poskytujeme pracovný obchodný plán s návratnosťou investície od 6 do 18 mesiacov v závislosti od úrovne rozvoja podnikania. Náš podnikateľský plán je reálny, vychádza zo skúseností a praxe našich existujúcich klientov.
- Dobrá marketingová stratégia. Poskytujeme osvedčenú marketingovú stratégiu pre reklamu a umiestnenie zariadenia v rôznych mestách krajiny. Naša stratégia je založená na dlhoročných skúsenostiach s klientmi z celého Maďarska.
- Dobrý tréning na zariadení. Poskytujeme certifikované školenia pre prácu s prístrojom, ako aj školenia pre pokročilých. Súčasťou školenia sú aj techniky na vykonávanie dobrého poradenstva zo strany vášho terapeuta klientovi.

JE MOŽNOSŤ ZAKÚPIŤ PLATOBNÉ ZARIADENIE?

Poskytujeme možnosti zakúpenia návratného zariadenia na 1 až 2 roky. Schéma je individuálna, flexibilná a prispôsobená vašim potrebám a možnostiam. Zahŕňa množstvo bonusov: marketingovú podporu, školenia a bezplatné konzultácie. Je navrhnutý tak, aby umožnil vášmu podnikaniu rýchly rast, no zároveň so stabilnou tendenciou kupovať ďalšiu jednotku.

MÁTE ZÁRUKU A SERVIS?

Áno. Ponúkame 1-ročnú záruku na nákup a po dátume exspirácie môžete využiť naše dôveryhodné a spoľahlivé služby. Sme jedinou spoločnosťou na trhu v Ungair, ktorá má na sklade náhradné vybavenie av prípade potreby vám ho môžeme poskytnúť, kým opravíme vaše.

PONÚKATE ŠKOLENIE NA OBSLUHU PRÍSTROJA?

Áno. Ponúkame certifikované školenia na používanie našich prístrojov, ktoré vykonávajú naši vysokokvalifikovaní klinickí školitelia. Viac informácií o našom certifikačnom programe nájdete TU.

Potrebujete viac informácií?

Zaregistrujte sa na bezplatnú konzultáciu

divi discount

Kontakt

Beauty-Med Slovakia s.r.o