криолиполиза-cooltech-aparat-bulmed

Kryolipolýza a Cooltech?

 

Kryolipolýza s Cooltech-om je neinvazívnou alternatívou liposukcie a bezbolestnou kryogénnou technológiou, ktorá odstraňuje prebytočný tuk. Účinne redukuje lokálne tukové usadeniny riadeným chladením na -8 °C v kombinácii s vákuom.

Kryolipolýza – Cooltech pre úplné tvarovanie tela

Kryolipolýza s Cooltech-om redukuje podkožný tuk v určitých oblastiach tela prostredníctvom technológie riadeného chladenia. Prístroj funguje tak, že postupne odoberá telesné teplo z hladín podkožného tuku. Výsledkom je trvalá redukcia podkožného tuku v ošetrovanej oblasti. Počas procedúry sa používa nastaviteľný vákuový aplikátor na selektívne chladenie tuku, čím dochádza k apoptóze buniek. Cooltech bol vytvorený na vytvarovanie celej postavy. Na tento účel má zariadenie rôzne aplikátory, ktoré sú prispôsobené a špecifické pre každú oblasť tela. Všetky trysky ochladzujú ošetrované miesto na -8 Cº.

Aké aplikátory sú dostupné na Cooltech?

  • Aplikátor Straight HP Cryolipolysis je určený pre najväčšie plochy tela. Aplikuje sa na vrstvu tuku na plochu už od 35 mm až do 14 cm. Má mäkkú spojovaciu hlavicu špeciálne navrhnutú na dosiahnutie do tesných a malých záhybov s tukovými ložiskami. Tryska umožňuje ošetrenie viacerých oblastí pacienta.
  • Curved HP je špeciálne navrhnutý tak, aby pracoval na zakrivených častiach tela bez straty sacieho výkonu. Vhodné pre tenšie profily ako 35 mm a s plochou záberu až do 15,5 cm.
  • Aplikátor Double HP je určený na ošetrenie celej brušnej oblasti jediným zavedením. Aplikuje sa na plochu hrubšiu ako 35 mm a dĺžku až do 19,8 cm.
  • Tight HP sa používa na zákrok na úzkych úsekoch s mastnými usadeninami. Skvele sa dopĺňa Straight HP pri posledných výberoch vybranej oblasti. To môže úplne odstrániť viac lokalizovaného tuku. Na jeho aplikáciu sú najvhodnejšie oblasti tenké do 35 mma na šírku a dĺžku až do 12 cm.
  • Tiny HP je navrhnutý pre malú kryolipolýzu s Cooltech, ktorá sa aplikuje na oblasti s veľmi zníženým a neprístupným ukladaním tuku. Takéto oblasti sú: axilárny záhyb, dvojitá brada, horné koleno a ďalšie. Pre maximálny efekt musia byť oblasti tenšie ako 20 mm na dĺžku do 6,9 cm.
  • Široký otvor hlavy Oval HP umožňuje manipuláciu s veľkými plochami a tvrdými tukmi, ktoré sťažujú odsávanie. Ideálne pre nohy a boky. Tieto plochy majú zvyčajne veľkosť 10 x 14,2 cm.
Oficiálna webová stránka
криолиполиза-cooltech-aparat-bulmed

Aplikátory

cooltech-aplikator-straighthp-bulmed

Straight HP

Čítaj viac
cooltech-aplikator-tighthp-bulmed

Tight HP

Čítaj viac
cooltech-aplikator-curvedhp-bulmed

Curved HP

Čítaj viac
cooltech-aplikator-ovalhp-bulmed

Oval HP

Čítaj viac
cooltech-aplikator-doublehp-bulmed

Double HP

Čítaj viac
cooltech-aplikator-tinyhp-bulmed

Tiny HP

Čítaj viac

AKO TO FUNGUJE:

Príslušný aplikátor nasaje tukové tkanivo podtlakom, ktorý dočasne zníži krvný obeh a podporí kryoterapiu. Príslušná oblasť sa bezbolestne ochladí na – 8 °C za menej ako jednu minútu, samotná procedúra trvá 70 minút. Chladivý efekt sa vytvára, kým tkanivo nedosiahne naprogramovanú teplotu. Cieľom je zmraziť 3 z 5 esenciálnych mastných kyselín kryštalizáciou aspoň 30% tukových buniek v tejto oblasti v prvom postupe. Vákuový aplikátor odsaje iba prebytočný tuk, zníži prietok krvi do ošetrovanej oblasti a tým zmrazí odsaté tukové bunky. Po tejto liečbe sa začína prirodzený proces apoptózy adipocytov (programovaná deštrukcia tukovej bunky tela) vylučovania tuku lymfatickým systémom. Metóda je založená na prirodzených procesoch tela. Tuk sa oddelí a izoluje a zostávajúce tkanivá zostávajú chránené.

LIEČEBNÉ ZÓNY:

 • Brucho
 • Pás
 • Dvojitá brada
 • Vnútorná strana stehien
 • Boky
 • Kolená
 • Ruky
 • Chrbát

Ako vykonať procedúru s Cooltech terapeutom v 6 krokoch.

 1. Diagnostikujete oblasť, ktorá sa má liečiť.
 2. Chladiaci gél umiestnite na oblasť, ktorú si vyberiete.
 3. Umiestnite aplikátor Cooltech na podložku s chladivým gélom.
 4. Nasleduje lokálne riadené chladenie, ktoré vedie k apoptóze tukových buniek.
 5. Po ukončení procedúry odstráňte aplikátor a vmasírujte.
 6. Na konci procesu sa tukové bunky začnú odstraňovať fyziologickými mechanizmami. Prvé výsledky sú zrejmé po 2 mesiacov.

ETAPY:

 • CoolTech® a odstraňuje prebytočný tuk bezpečnou formou. Vákuum znižuje prietok krvi do ošetrovanej oblasti, čo spôsobuje cielenú kontrolu ošetrovanej oblasti.
 • Tukové tkanivo je v kontakte s chladiacimi podložkami aplikátora. Vytvárajú chladivý efekt, kým tkanivo nedosiahne naprogramovanú teplotu.
 • Postup by mal trvať 70 minút, aby ste dosiahli požadované výsledky.

Zákrok by nemal byť kratší, ako 70 minút, aby pri teplote -8 °C došlo k ochladeniu odsatého tkaniva. Účinnosť postupu súvisí s reakciou mastných kyselín na výrazné zmeny teploty.

Po ochladení tukového tkaniva na -8 °C sa kryštalizujú tri mastné kyseliny v bunke. Ochladená tuková bunka stráca svoju vitalitu. Akýkoľvek iný prístroj na kryolipolýzu, ktorý chladí nad -8 °C – napríklad 0 °C – je neúčinný a nedá sa dosiahnuť cielený výsledok.

Rozhranie: Jednotka má intuitívne rozhranie, ktoré uľahčuje bezchybné ladenie akéhokoľvek postupu. Dotykový displej, ktorý je dynamický a ľahko sa používa.

VÝSLEDKY:

Ošetrená plocha sa zmenší o 1,3 cm až 5,3 cm ±. Tieto výsledky sú viditeľné po 1-2 mesiacoch po prvom zákroku. Opätovné ošetrenie tej istej oblasti sa vykoná o 2 mesiac neskôr. Až o 30% menej tuku v ošetrovanej oblasti ako pri 1 procedúre a po 3 procedúrach je dosiahnutá 70% deštrukcia tukových buniek.

CERTIFIKÁT:

Španielsky prístroj COOLTECH od COCON Medical má certifikát FDA na kvalitu a bezpečnosť a certifikát CE.

Exkluzívny dizajn Cooltech vám umožňuje pracovať s dvoma 2 aplikátormi súčasne, čím sa skracuje čas na 1 sedenie a nepohodlie pacienta. V 1 sedení budete môcť spracovať dve oblasti, čím dosiahnete viditeľnejší a homogénnejší efekt. Prístroj má 6 aplikátorov, vhodných na ošetrenie rôznych oblastí tela a dokonca aj tváre.

Klinické výsledky

Technické parametre

Minimálna teplota aplikátorov: – 8°C: Priamy HP, Curved HP, Tight HP Double HP,Oval HP

– 5°C: Tiny HP

Rozmery: 540 x 440 x 550 mm
Hmotnosť: 39 kg.
Obrazovka: Dotykový displej, 10,4”
Sacia sila: 250 mbar
Zdroj: Červená jednofázová, 100-240 V
Maximálny výkon: 1000 W
Chladiaci výkon pre každú trysku: 90 W programovanie 0ºC, pri 25°C

Často kladené otázky (FAQ)

Za aký čas sa moja investícia vráti?

Naše skúsenosti ukazujú, že návratnosť investície do našich estetických zariadení je rýchla a vyžaduje len 3 veci:
- Presný podnikateľský plán. Náša stratégia vychádza z dlhoročných skúseností a praxe.
- Dobrá marketingová stratégia. Naša stratégia je založená na dlhoročných skúsenostiach s klientmi z celého Maďarska.
- Dobrý tréning na zariadení. Poskytujeme odborné školenia pre prácu s prístrojmi. Súčasťou školenia sú aj techniky na vykonávanie dobrého poradenstva zo strany vášho terapeuta voči klientom.- Presný podnikateľský plán. Poskytujeme pracovný podnikateľský plán, ktorý sa pohybuje od 6 do 18 mesiacov od návratnosti investície v závislosti od úrovne rozvoja vášho podnikania. Náš podnikateľský plán je reálny, vychádza zo skúseností a praxe našich existujúcich zákazníkov.
- Dobrá marketingová stratégia. Poskytujeme osvedčenú marketingovú stratégiu na propagáciu a umiestnenie vášho zariadenia v rôznych mestách po celej krajine. Naša stratégia vychádza z našich dlhodobých skúseností s maďarskými zákazníkmi.
- Odborné školenie v používaní prístrojov. Poskytujeme certifikované školenia v používaní náradia a organizujeme ďalšie školenia. Súčasťou školenia sú aj techniky vykonávania poradenstva medzi terapeutom a hosťom.

JE MOŽNÉ PLATIŤ NA SPLÁTKY?

Poskytujeme možnosti splácania zariadenia na dobu 1 až 2 roky. Schéma je individuálna, flexibilná a prispôsobená Vašim potrebám a možnostiam. Cena zariadenia zahŕňa množstvo bonusov: marketingovú podporu, školenia a bezplatné konzultácie. Je navrhnutý tak, aby umožnil Vášmu podnikaniu rýchly rast, no zároveň so stabilnou tendenciou kupovať ďalšiu investičnú jednotku.

MÁTE ZÁRUKU A SERVIS?

Áno. Na všetky zariadenia sa vzťahuje 1-ročná technická záruka výrobcu a na náš spoľahlivý servis sa môžete spoľahnúť aj po uplynutí záruky. Naša jedinečnosť spočíva v tom, že počas doby opravy dostanete okamžite náhradné zariadenie pripravené k používaniu.

POSKYTUJETE ŠKOLENIE PRE SPRÁVNE POUŽÍVANIE ZARIADENIA?

Áno. Náš vysokokvalifikovaný tréner vás naučí profesionálne používať všetky zariadenia, na čo vám vystavíme diplom. Potrebujete viac informácií o našom vzdelávacom programe? Navštívte https://beautymed.sk/skoly/

Potrebujete viac informácií?

Zaregistrujte sa na bezplatnú konzultáciu

divi discount

Kontakt

Beauty-Med Slovakia s.r.o