Define-kriolipoliza-aparat-medicinski

Čo je prístroj na kryolipolýzu Cootech Define?

Prístroj na kryolipolýzu Cooltech Define je nový medicínsky prístroj založený na inovatívnej technológii kryodipolýzy. Prístroj pracuje pri -10 stupňoch Celzia pre všetky veľké aplikátory. S malými dvojitými aplikátormi na bradu a koleno zariadenie funguje pri – 5 stupňoch Celzia.

Zariadenie na kryolipolýzu Cooltech Define – VýhodyKryolipolýza je neinvazívna alternatíva k liposukcii na trvalé odstránenie tukových usadenín apoptózou adipocytov. Proces apoptózy je pre telo prirodzený a ide o naprogramované zabíjanie tukových buniek, spôsobené zmrazením a kryštalizáciou 4 z 5 mastných kyselín, ktoré tvoria tukovú bunku. Klinické štúdie použili, že Cooltech Define zmrazí 90% tukového tkaniva, ktoré spadne do aplikátora, zatiaľ čo s Cooltechom počas procedúry nevykryštalizuje viac ako 70% tuku.

Prístroj má množstvo výhod oproti iným prístrojom na báze kryolipolýzy. Má 9 aplikátorov, ktoré sú vhodné na rôzne časti tela. Prístroj má trysky, ktoré umožňujú ošetrenie neprístupných častí tela, ako je dvojitá brada, ruky, kolená, pruhy, dokonca aj tvrdé nohavice. Zariadenie má špeciálne navrhnuté rukoväte pre tvrdé prestávky. Jednotka má aj veľký brušný aplikátor. To všetko robí z Cooltech Define preferovaný stroj medzi poprednými európskymi estetickými centrami.

Postup s prístrojom je mimoriadne efektívny. Je klinicky dokázané, že po jednom zákroku je výsledkom až o 30% menej tuku v ošetrovanej oblasti. Postup je úplne bezpečný, keďže stroj pracuje so špeciálne navrhnutými a patentovanými bezpečnostnými membránami. Ich funkciou je chrániť pokožku pred omrzlinami a nekrózou.

Zariadenie na kryolipolýzu Cooltech Define má aj 9 šablón pre správne určenie veľkosti ošetrovanej plochy a presnú diagnostiku typu tukového tkaniva. To dáva veľký prínos pre terapeuta a minimalizuje riziko chyby v diagnostike špecialistu. Zariadenie je mimoriadne cenovo výhodné pre každé estetické centrum, ktoré chce uspokojiť potrebu sovích klientov tvarovať telo.

Oficiálna webová stránka
Define-kriolipoliza-aparat-medicinski

Aplikátory

define-kriolipoliza-straight-aplikator

Straight HP

Čítaj viac
define-kriolipoliza-tight-aplikator

Tight HP

Čítaj viac
define-kriolipoliza-tiny-curved-aplikator

Curved HP

Čítaj viac
define-kriolipoliza-oval-aplikator

Oval HP

Čítaj viac
define-kriolipoliza-double-aplikator

Double HP

Čítaj viac
define-kriolipoliza-tiny-aplikator

Tiny HP

Čítaj viac
define-kriolipoliza-ovalflat-aplikator

Oval Flat HP

Čítaj viac
define-kriolipoliza-angled-aplikator

Angled HP

Čítaj viac
define-kriolipoliza-tiny-curved-aplikator

Tiny Curved HP

Čítaj viac

VÝHODY:

 • 45-minútová procedúra pre výsledky porovnateľné s výsledkami po cooltech
 • 70-minútová procedúra pre výsledky o 30% lepšie ako tie po cooltech
 • 4 aplikátory môžu pracovať súčasne pre rovnomernejšie a úplnejšie výsledky tvarovania tela
 • Vyššie percento eliminovaných tukových buniek už po 1 procedúre
 • Vyrysovanie celého tela už za 2 hodiny
 • 9 šablón pre presnejšiu diagnostiku tukového tkaniva
 • Patentované ochranné membrány – chladivý gélový vankúšik pre úplnú bezpečnosť zákroku

LIEČEBNÉ ZÓNY:

 • Brucho
 • Pás
 • Dvojitá brada
 • Vnútorná strana stehien
 • Boky
 • Kolená
 • Ruky
 • Chrbát
45-minútové výsledky pre výsledky porovnateľné s výsledkami po cooltech, 70-minútová procedúra pre výsledky o 30% lepšie ako po cooltech
4 aplikátory môžu pracovať súčasne pre rovnomernejšie a úplnejšie výsledky tvarovania tela.

 

Vyššie percento eliminácie tukových buniek už po 1 procedúre
Vyrysovanie celého tela už za 2 hodiny

 

 

Cooltech a Define sú o tom

 

 

Klinické udalosti

Technické údaje

Maximálna podtlaková sila: 500 mbar
Minimálna prevádzková teplota: -11 °C, kivéve a Tiny HP és a Tiny Curved HP, amelyek -5 °C
Počet súčasne pracujúcich aplikátorov: 4

Často kladené otázky (FAQ)

Za aký čas sa moja investícia vráti?

Naše skúsenosti ukazujú, že návratnosť investície do našich estetických zariadení je rýchla a vyžaduje len 3 veci:
- Presný podnikateľský plán. Náša stratégia vychádza z dlhoročných skúseností a praxe.
- Dobrá marketingová stratégia. Naša stratégia je založená na dlhoročných skúsenostiach s klientmi z celého Maďarska.
- Dobrý tréning na zariadení. Poskytujeme odborné školenia pre prácu s prístrojmi. Súčasťou školenia sú aj techniky na vykonávanie dobrého poradenstva zo strany vášho terapeuta voči klientom.- Presný podnikateľský plán. Poskytujeme pracovný obchodný plán s návratnosťou investície od 6 do 18 mesiacov v závislosti od úrovne rozvoja podnikania. Náš podnikateľský plán je reálny, vychádza zo skúseností a praxe našich existujúcich klientov.
- Dobrá marketingová stratégia. Poskytujeme osvedčenú marketingovú stratégiu pre reklamu a umiestnenie zariadenia v rôznych mestách krajiny. Naša stratégia je založená na dlhoročných skúsenostiach s klientmi z celého Maďarska.
- Dobrý tréning na zariadení. Poskytujeme certifikované školenia pre prácu s prístrojom, ako aj školenia pre pokročilých. Súčasťou školenia sú aj techniky na vykonávanie dobrého poradenstva zo strany vášho terapeuta klientovi.

JE MOŽNÉ PLATIŤ NA SPLÁTKY?

Poskytujeme možnosti splácania zariadenia na dobu 1 až 2 roky. Schéma je individuálna, flexibilná a prispôsobená Vašim potrebám a možnostiam. Cena zariadenia zahŕňa množstvo bonusov: marketingovú podporu, školenia a bezplatné konzultácie. Je navrhnutý tak, aby umožnil Vášmu podnikaniu rýchly rast, no zároveň so stabilnou tendenciou kupovať ďalšiu investičnú jednotku.

MÁTE ZÁRUKU A SERVIS?

Áno. Na všetky zariadenia sa vzťahuje 1-ročná technická záruka výrobcu a na náš spoľahlivý servis sa môžete spoľahnúť aj po uplynutí záruky. Naša jedinečnosť spočíva v tom, že počas doby opravy dostanete okamžite náhradné zariadenie pripravené k používaniu.

PONÚKATE ŠKOLENIE NA OBSLUHU PRÍSTROJA?

Áno. Ponúkame certifikované školenia na používanie našich prístrojov, ktoré vykonávajú naši vysokokvalifikovaní klinickí školitelia. Viac informácií o našom certifikačnom programe nájdete TU.

Potrebujete viac informácií?

Zaregistrujte sa na bezplatnú konzultáciu

divi discount

Kontakt

Beauty-Med Slovakia s.r.o