elysion-pro-dioden-lazer-cocoon-bulmed

Čo je Elysion Pro?

 

Elysion Pro je diódový laser novej generácie na odstraňovanie chĺpkov. Je určený na laserovú epiláciu, selektívne odstraňuje chĺpky. Prístroj útočí na pigment vlasového folikulu – melanín, s laserovými impulzmi, ktoré spôsobujú teplotnú deštrukciu vlasového folikulu bez poškodenia kože.

Elysion Pro Diode Laser – Prevádzkové režimy sú:

Statický – do 3 Hz (odporúča sa pre tenké vlasy a malú plochu).

Dynamický – do 15Hz (odporúča sa pre pleť s opálením, tmavý fototyp, citlivú pleť a mužov s nadmerným ochlpením).

 

Platforma bola vyvinutá pomocou rovnakej technológie, ako medicínsky laser Primelase HR excellence. Elysion Pro má špičkový diódový výkon 2000W (810nm).

To umožňuje ošetrovať všetky typy fototypov pokožky a všetky druhy vlasov počas celého roka.

Diódový laser Elysion Pro poskytuje dlho očakávanú flexibilitu a presnosť ošetrenia, aby sa zabezpečilo efektívne ošetrenie, dokonca aj s kozmetologickým diplomom. Pre tieto vlastnosti bol laser prestížnym odborným estetickým časopisom Vida Estética vyhlásený za najlepší prístroj vo svojej kategórii.

Vlnová dĺžka 810 nm sa odporúča pre všetky typy pleti a vlasov.

 

 

Oficiálna webová stránka
elysion-pro-dioden-lazer-cocoon-bulmed

TECHNOLÓGIA – USP

Laser pracuje s technológiou USP (Ultra Short Pulse). Táto inovatívna technológia umožňuje dodať vlasom ultrakrátke 3 ms pulzy. Dosahujú optimálnu teplotu na zničenie vlasového folikulu bez poškodenia pokožky.

Výhodou ultrakrátkeho pulzu je, že dokáže vlas veľmi rýchlo zahriať, čím umožní vlasom samotným rovnako rýchlo odovzdať teplo do folikulu, kým sa stratí. Týmto spôsobom sa cibulka efektívne zničí. Pri dlhých pulzoch je to ťažšie, pretože nedokážu dostatočne rýchlo zahriať vlasy, folikul nie je vždy zničený. Rýchlosť zahrievania je mimoriadne dôležitá, pretože vlasy, ako každý iný predmet, prenášajú prijaté teplo a vzhľadom na veľkosť vlasu sa to stane v extrémne krátkom čase. Tento proces sa nazýva čas tepelnej relaxácie. To je čas, kedy vlasy absorbujú a prenášajú teplo. Štúdie ukazujú, že vlasy po dobu 3 ms absorbujú všetku energiu bez toho, aby sa rozšírila do zvyšku tkaniva. Počas 20 ms vlas pohltí časť energie a ďalšiu jej časť začne rozptyľovať do priľahlých tkanív. Počas 50 ms vlasy odvádzajú teplo do susedných tkanív, pričom ich teplota pomaly klesá.

Čas tepelnej relaxácie (TRT)

 

Kondenzátory. Prečo sú dôležité?

 

 

 

 

Elysion Pro pracuje s kondenzátormi, čo umožňuje využiť vyšší výkon ako laser bez kondenzátora. Dokáže vyvinúť výkon až 3500W, no maximálne využíva 2000W, čo zabezpečuje možný celodenný výkon.

Pri práci so zariadeniami bez kondenzátorov musí všetky potreby napájania pokryť sieť a tá má limit 3500W. V dôsledku toho môže laser bez kondenzátora využiť maximálne 50% dostupného výkonu na premenu svetla, pričom jeho maximálny svetelný výkon je obmedzený na 1750 W v porovnaní s 2000W u Elysion Pro.

Bezkondenzátorové jednotky spotrebúvajú počas impulzov veľa energie, a to môže ovplyvniť iné elektrické zariadenia, ktoré sú počas tejto doby zapojené.

Funkcie platformy

Platforma Elysion Pro je navrhnutá tak, aby pracovala s 810 nm vlnovou dĺžkou pre dlhotrvajúce a bezpečné laserové odstraňovanie chĺpkov u všetkých fototypov. Jeho vysoký špičkový výkon (2 000 W) poskytuje maximálnu bezpečnosť a efektivitu, čím zaisťuje najvyššiu ziskovosť. Opakovacia frekvencia pulzov 3 Hz v statickom režime a 15 Hz v dynamickom režime (hlavica 10 x 10 mm), robí z Elysion Pro jedno z najrýchlejších, najbezpečnejších, najvýkonnejších a najefektívnejších zariadení v sektore. Laserová epilácia s ňou je úspešná aj so zvyškovým ochlpením.“

 

Prevádzkové režimy

STATICKÝ REŽIM

Statický režim umožňuje rýchlu prevádzku s použitím veľkého množstva energie na jeden výstrel, dokonca aj pri krátkych impulzoch. Maximálna účinnosť pri maximálnej rýchlosti.

 

  • Pre tenké a zvyškové vlasy
  • Malé plochy
  • Povrchy na kosti v intímnej oblasti, kde je presnosť veľmi dôležitá.

 

DYNAMICKÝ REŽIM

Jediný dynamický režim na trhu s ultra krátkymi pulzmi – 3 ms, ktorý výrazne znižuje pocit bolesti, no zároveň poskytuje maximálnu účinnosť aj pri riedkych vlasoch už od prvého sedenia.

  • Pre tmavú pleť
  • Opálená pokožka
  • Silná citlivosť
  • U mužov s hustými a tmavými vlasmi efektívne už po prvom sedení

Chladiaci systém

Aplikátory Elysion Pro sú vybavené systémom Crystal freeze, exkluzívnym systémom horného chladenia TRT (termálna relaxácia) pre aplikátor, čo je čas potrebný na zníženie teploty v dôsledku laserového žiarenia. Toto je najkomplexnejší dostupný systém; na rozdiel od iných chráni pokožku pred teplom a zároveň vydáva impulzy, čím zabraňuje nadmernému prehrievaniu pokožky. Umožňuje tiež predchladiť ošetrovanú oblasť posunutím aplikátora po pokožke pred začatím vyžarovania a ochladzovaním pokožky po každom pulze.

Klinické výsledky

Technické špecifikácie

Základné informácie
Typ prístroja diódový laser na odstránenie chĺpkov
Technické údaje
Veľkosť svetelného poľa 10×9 mm
Maximálny výkon 2000 W
Vlnová dĺžka 810 nm
Maximálna energia 140 J / max
Frekvencia 120 J / cm2
Trvanie impulzu 3-400 мс
2 režimy prevádzky: statický (do 3Hz) a dynamický modul do 15Hz
ZMRAZENIE KRYŠTÁLOV (bez bolesti)
Efektívnosť neustále ochladzovanie ošetrovanej oblasti
Záruka Vlnová dĺžka 810 nm
Certifikát 1 rok neobmedzená záruka
BEZ zásob
Zdroj Európsky certifikát kvality CE
Elektrická energia 100-240V
Fyzická charakteristika 1600 W, 50-60 Hz
Hmotnosť 38 kg
Rozmery 600 x 450 x 450 mm
Dotyková obrazovka 10,4 col

Často kladené otázky (FAQ)

ZA AKÝ ČAS SA MOJA INVESTÍCIA VRÁTI?

Naše skúsenosti ukazujú, že návratnosť investície do našich estetických zariadení je rýchla a vyžaduje len 3 veci:
- Presný podnikateľský plán. Náša stratégia vychádza z dlhoročných skúseností a praxe.
- Dobrá marketingová stratégia. Naša stratégia je založená na dlhoročných skúsenostiach s klientmi z celého Maďarska.
- Dobrý tréning na zariadení. Poskytujeme odborné školenia pre prácu s prístrojmi. Súčasťou školenia sú aj techniky na vykonávanie dobrého poradenstva zo strany vášho terapeuta voči klientom.- Presný podnikateľský plán. Poskytujeme pracovný obchodný plán s návratnosťou investície od 6 do 18 mesiacov v závislosti od úrovne rozvoja podnikania. Náša stratégia vychádza z dlhoročných skúseností a praxe.
- Dobrá marketingová stratégia. Poskytujeme osvedčenú marketingovú stratégiu pre reklamu a umiestnenie zariadenia v rôznych mestách krajiny. Naša stratégia je založená na dlhoročných skúsenostiach s klientmi z celého Maďarska.
- Dobrý tréning na zariadení. Poskytujeme odborné školenia pre prácu s prístrojmi. Súčasťou školenia sú aj techniky na vykonávanie dobrého poradenstva zo strany vášho terapeuta voči klientom.

JE MOŽNÉ PLATIŤ NA SPLÁTKY?

Poskytujeme možnosti splácania zariadenia na dobu 1 až 2 roky. Schéma je individuálna, flexibilná a prispôsobená vašim potrebám a možnostiam. Zahŕňa množstvo bonusov: marketingovú podporu, školenia a bezplatné konzultácie. Je navrhnutý tak, aby umožnil vášmu podnikaniu rýchly rast, no zároveň so stabilnou tendenciou kupovať ďalšiu investičnú jednotku.

MÁTE ZÁRUKU A SERVIS?

Áno. Na všetky zariadenia sa vzťahuje 1-ročná technická záruka výrobcu a na náš spoľahlivý servis sa môžete spoľahnúť aj po uplynutí záruky. Naša jedinečnosť spočíva v tom, že počas doby opravy dostanete okamžite náhradné zariadenie pripravené k používaniu.

POSKYTUJETE ŠKOLENIE PRE SPRÁVNE POUŽÍVANIE ZARIADENIA?

Áno, poskytujeme teoretické a praktické zaškolenie.

Potrebujete viac informácií?

Zaregistrujte sa na bezplatnú konzultáciu

divi discount

Kontakt

Beauty-Med Slovakia s.r.o